Güvenilir Alışveriş ve Hızlı Kargo

Kapat

Teslimat ve İade


oneyedekparca.com sitemizden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade taleplerinizi, oneyedekparca.com adresindeki ilgili siparişteki “İade Et” linkiyle bize iletebilirsiniz. Siz işlemi başlattığınızda destek ekibimiz süreçle ilgili gerekli çalışmalara başlayacaktır. Bu zaman zarfında talebinizin durumunu site üzerinden veya 0552 594 23 75 numaralı telefondan ve bu numaranın whatsapp'ından  müşteri destek hattımızdan takip edebilirsiniz.

İade ve Değişim Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünlerin iade edilebilmesi için siparişiniz teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmeniz gerekmektedir. Kargo paketinde ya da ambalajında herhangi bir bozulma durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapabilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne kargo sırasında zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.

 

Teslimatın gerçekleştiği tarihten itibaren kesinlikle kullanılmamış, kırık, ezilmiş ya da eksik parçası olan, görünür kusuru bulunan ürünleriniz için 2 gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Teslimatın gerçekleştiği tarihten itibaren 8 gün içerisinde görünür kusuru bulunmayan ancak ürünün montajından sonra hatası/eksiği anlaşılan ürünler için iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade ve Değişim Süreçleri

İade ve değişim sürecinin ilk aşamasında talebinizi oneyedekparca.com adresindeki ilgili siparişteki “İade Et” linkiyle tarafımıza iletmelisiniz.

Talebinizle birlikte ürün resmi,ve iade nedeninizi iletmelisiniz.

Yapılan işleme konu ürünleri site üzerinden yapmış olduğunuz başvurunuzun onaylanması sonrasında paylaşılan gönderi numarası üzerinden Sürat Kargo ile kargolamanız gerekmektedir.

İade işlemlerinizde iade faturanızı da paket içerisine eklemeyi unutmayın.

Ürününüz satın alma yaptığınız tedarikçiye ulaştığında ilgili uzmanlar tarafından gerekli incelemeler yapılacaktır. Bu incelemeler ışığında talebinizin kabul veya red edildiği açıklaması ile birlikte site üzerinden tarafınıza bildirilecektir.

Reddedilen ürünler alıcı kargo ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir. Eğer ürünün size geri gönderilmesini istemiyorsanız lütfen başvuru alanında ürünü geri istemediğinizi belirtiniz.

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

One Yedek Parça © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır